Lavinya ela (Kayseri) ,    Koray Avcı yanımda sen olmayınca .efe han İçin sevgilerimle...          |           Kadriye28 (İzmir) ,   Yıldız tilbe gitme kal...          |           Seda Aktas (İstanbul Beşiktaş) ,   İyi yayinlar Murathan'dan Alisamadim Parçasını calarmisiniz tum vefasizlara gelsin...          |           derya (almanya) ,   mustafa ceceliden bekle şarkısını aşkım ersine armagan ediyorum tşkler.....          |         
21 Ağustos 2018 Salı   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

İrem Derici Kimdir?


O Ses Türkiye yarışmasına katılarak yarı finale kadar ilerleyen İrem Derici yarışma sonrası birçok başarıya imza attı. "Kalbimin tek sahibine" şarkısıyla tıklanma rekorları kıran İrem Derici, gündemden düşmeyen kişiliği ve şarkılarıyla büyük bir hayran kitlesi de kazandı. 3 Kasım 2017 Cuma gecesi Beyaz Showa katılacak olan şarkıcı, samimi açıklamalarda bulunacağı düşünülüyor. Peki İrem Derici kimdir?

O Ses Türkiye Yarışmasından sonra ün kazanan İrem Derici, yaptığı şarkılarla büyük hayran kitlesi kazanarak, başarılı adımlar atmaya devam ediyor. Neşeli karakteri ve şarkılarıyla sürekli Gündem yaratan İrem Derici, geçtiğimiz tarihlerde sağlık sorunu yaşayarak sevenlerini üzdü. İrem Dericinin  sağlık sorununu atlatması en çok hayranlarını sevindirdi. 3 Kasım 2017 Cuma gecesi Beyaz Showa katılacak olan İrem Derici samimi açıklamalarıyla programı neşelendireceği bekleniyor.

İREM DERİCİ KİMDİR?

İrem Derici, 21 Mart 1987 tarihinde Hulusi Derici ve Jale Edizin kızları olarak dünyaya geldi. Dört yaşında org çalmaya başlayan sanatçı,Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Piyano Bölümünü liseyle beraber bitirdi. İstanbul Bilgi ÜniversitesiSosyoloji bölümünü bitiren Derici, Pazarlama İletişimi Yüksek Lisans programı devam ederken O Ses Türkiyeye katıldı ve yarı finale kadar yükseldi. Aynı dönemde Monopop isimli grubuyla Türkiyenin birçok yerinde sahne aldı.2012de "Bensiz Yapamazsın" singleı ile profesyonel anlamda müzik hayatına başladı. Ardından Mayıs 2013te ikinci singleı "Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı"nı piyasaya çıkardı.

Aynı yılın Eylül ayında İki adlı bir maxi single yayımladı. Bu maksi teklinin ilk klibi "Sevgi Olsun Taştan Olsun" şarkısına çekilirken ikinci klibi "Zorun Ne Sevgilim"e çekildi. "Zorun Ne Sevgilim", Türkiye Resmî Listesinde üç hafta iki numarada kaldı. Ardından Neşet Ertaş şarkısı olan "Neredesin Sen?"i yeniden yorumladığı bir single piyasaya sürdü2014te yayımladığı "Kalbimin Tek Sahibine" singleı Türkiyede hit olarak Youtubeda izlenme başarısı yakaladı. Aynı yıl ikinci maxi singleı Üçü çıkardı. Çıkış şarkısı "Bir miyiz?"in yanı sıra "Nabza Göre Şerbet" şarkılarına video klip çekildi. Mart 2015te "Değmezsin Ağlamaya" ve Eylül 2015te "Aşk Eşittir Biz" singleların yayımladı. "Aşk Eşittir Biz", Türkiyede iki numaraya kadar yükseldi. Aynı yıl ayrıca Emrah Karadumanın Tozduman albümündeki "Nerden Bilecekmiş" şarkısını seslendirdi. Derici, Şubat 2016da ilk stüdyo albümü Danteli GNL Entertainment etiketiyle piyasaya sürdü. Albümle aynı adı taşıyan çıkış şarkısı, Türkiyede aralıksız dört hafta bir numarada kaldı.

Albümün ikinci klibi "Evlenmene Bak" şarkısına çekildi ve klipte Sinan Akçıl da oynadı. Ardından üçüncü klip "Dur Yavaş" ve dördüncü klip "Bana Hiçbir Şey Olmaz" şarkılarına geldi. 13 Eylül 2014te radyocu Rıza Esendemir ile yaptığı evliliği 22 Mart 2016da tek celselik bir boşanma davasıyla sonlandırdı. 11 Temmuz-21 Eylül 2016da Rising star Türkiye yarışmasının ikinci sezonunda jüri üyeliği yaptı. 2017de Mustafa Cecelinin Zincirimi Kırdı aşk albümünün çıkış şarkısı "Kıymetlim"de ve Yonca Evcimikin "Kendine Gel" singleında düet şarkıcısı olarak yer aldı. Ayrıca kendisine ait "Tektaş" adlı bir single piyasaya sürdü.

İREM DERİCİ ŞARKILARI

1.Değmezsin Ağlamaya - 4:03
2.Değmezsin Ağlamaya (Rıza Esendemir Remix) Remix – Rıza Esendemir - 3:41
3.İstemez Misin - 3:36
4.Nazende Sevgilim - 3:46
5.Bir Miyiz - 3:38
6.Nabza Göre Şerbet - 4:05
7.Kalbimin Tek Sahibine - 3:32
8.Neredesin Sen - 3:09
9.Sevgi Olsun Taştan Olsun - 3:10
10.Sevgi Olsun Taştan Olsun (Akustik) - 3:13
11.Zorun Ne Sevgilim - 3:43
12.Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı - 4:02
13.Bensiz Yapamazsın - 3:16
14.Bensiz Yapamazsın (Akustik) - 3:14

 

 
 


                                                                                                            Tüm Hakları Saklıdır. I All Rights Reserved I Copyright @2016  
                                                                                                                    Sitelerimiz  / www.nispetfm.com  / www.radyonispet.com / www.dorunet.com 

DJ İstek Paneli Gir                      

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur