nilay (istanbul) ,   Rica etsem Cengiz kurtoglundan güzel bir şarkı calarmisiniz su an işyerinde toplu dinkemekteyiz ve buradaki tüm arkadaşlarıma armağan ediyorum TSK.....    |           Hazan (İstanbul) ,   Merhaba Sezen aksudan vazgeçtim şarkısını çalar mısınız...    |           Yosun göz (İstanbul) ,   Tarkan dan asla vazgeçemem şarksını çalarmısınız teşekkürler...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Funda Arar Kimdir?


Funda Arar Kimdir? Funda Arar Kaç Yaşında, Funda Arar Boyu, Funda Arar Nereli, Funda Arar Vikipedi, Funda Arar Biyografi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi, Ailesi, Burcu, Kısaca Hayatı İşte Detaylar.

Funda Arar Biyografisi


Adı Soyadı: Funda Arar
Doğum Tarihi: 8 Nisan 1975
Nereli: Ankara
Burcu: Koç
Kilosu: 61
Boyu: 1.67
Göz Rengi: Kahverengi 
Saç Rengi: Kumral
Eğitim Durumu: 
Sevgilisi: Yok
Evli mi: Evet
Eşi: Febyo Taşel
İnstagram Hesabı:  https://www.instagram.com/fundaarar
Twitter Hesabı: https://twitter.com/fundaarar
Facebook Hesabı https://tr-tr.facebook.com/fundaarar
 

Funda Arar Kısaca Hayatı


8 Nisan 1975 yılında Ankara’da doğan Funda Arar koç burcudur. Sanatçının kilosu 61 boyu ise 167cm’dir. Sanatçının kahverengi gözleri ve kumral renginde saçları vardır. İlköğretim eğitimini Ankara’da tamamlamış olan Arar, lise yıllarında ise Muğla ve Adapazarı’nda bulunmuştur. Sanatçının bu eğitimlerden sonra ise İstanbul Teknik Üniversitesinde Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı bölümünde eğitim aldığı bilinmektedir. Sanatçının kariyeri ise müzik ve öğretmenlik alanlarında parlamıştır. İlk albümünü ise 2000 yıllarında çıkarmıştır ve bu albüm için uzun zamanlar da çalışmalar yapmıştır.

Funda Arar 11 Şubat 2000 yılında yayınlanan Sevgilerde albümünde Yücel Arzen ile çalışmıştır. Kaldırımlar şarkısı ile çıkışını yapan sanatçı bu şarkıyı ise Necip Fazılın şiirinden bestelemiştir. Sanatçının bu dönemlerde Ruhsar adlı dizide de konuk oyuncu olarak çalıştığı bilinmektedir. Arapsaçı adlı şarkısı ile de sanatçının yükselişe geçtiği ve kariyerini oturttuğu bilinmektedir. Birçok şairin şiirlerini besteleyen şarkıcı Bergenin seslendirmiş olduğu Benim İçin Üzülme adındaki şarkıyı da yorumlamıştır. Günümüze kadar 11 tane albüm hazırladığı bilinmektedir ve sanatçının 2 adet dizide de konuk olarak oynadığı bilinmektedir. Birçok liste başarısına da imza attığı bilinmektedir.

                                                                                                     Tüm Hakları Saklıdır. I All Rights Reserved I Copyright @2016  
                                                               Sitelerimiz  / www.nispetfm.com  / www.radyonispet.com / www.dorunet.com / www.kariyersohbet.com

DJ İstek Paneli Gir

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur