Seda Aktas (İstanbul Beşiktaş) ,   İyi yayinlar Murathan'dan Alisamadim Parçasını calarmisiniz tum vefasizlara gelsin...          |           derya (almanya) ,   mustafa ceceliden bekle şarkısını aşkım ersine armagan ediyorum tşkler.....          |           canan (istanbul) ,   slm şarkılar harika baha dan Alışırsın şarkısını eşim ersin ve oglum kerem armagan ediyorum tşk .zevkle sizleri dinliyorum.. ...          |           mine (istanbul) ,   türküler harika rica etsem savaş yılmaz sitem sarkınısı calarmısınız sadece bana gelsin tşk.....          |         
24 Mayıs 2018 Perşembe   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

maNga'dan Yeni Şarkı: "Yad Eller"


maNga, 4 yıl aranın ardından çıkardığı 3 şarkılık maksi single çalışmasında yer alan "Yad Eller" şarkısının video klibini yayınladı.

Maksi singleın sonrasında Demir Demirkan ile birlikte yeni bir albüm hazırlığında olduklarının müjdesi de vermiş olan maNga, singleın da da Demir Demirkan ile birlikte çalıştı.

"Yad Eller"in sözleri Ferman Akgül ve Demir Demirkan; müziği Yağmur Sarıgül, Ferman Akgül ve Demir Demirkan; düzenlemesi ise Yağmur Sarıgül imzası taşıyor.

Şarkının video klibini çeken isim ise Müge Manuş...

 

 

 www.nispetfm.com

 

 
Tarih       : 29.4.2018
 
 


                                                                                                            Tüm Hakları Saklıdır. I All Rights Reserved I Copyright @2016  
                                                                                                                    Sitelerimiz  / www.nispetfm.com  / www.radyonispet.com / www.dorunet.com 

DJ İstek Paneli Gir

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur