Nispet Fm
Müziğin Pusulası
 
 Lavinya ela (Kayseri) ,    Koray Avcı yanımda sen olmayınca .efe han İçin sevgilerimle...          |           Kadriye28 (İzmir) ,   Yıldız tilbe gitme kal...          |           Seda Aktas (İstanbul Beşiktaş) ,   İyi yayinlar Murathan'dan Alisamadim Parçasını calarmisiniz tum vefasizlara gelsin...          |           derya (almanya) ,   mustafa ceceliden bekle şarkısını aşkım ersine armagan ediyorum tşkler.....          |         
22 Temmuz 2018 Pazar   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Sibel Can'dan Dört Yıl Sonra Yeni Albüm

 

Sibel Can, yeni albümünün çıkış parçası ‘Kuyu’yu bayramın ilk günü sevenlerinin beğenisine sunacak.

Sibel Can, Ramazan Bayramı’nda hayranlarına sürpriz yapacak. Milliyetten Abdullah Malkoçun haberine göre; Yeni albüm çalışmalarına devam eden 47 yaşındaki sanatçı, dört yıl aradan sonraki projesinin çıkış şarkısı ‘Kuyu’yu, bayramın ilk günü hayranlarının beğenisine sunacak.

Sibel Can, söz ve müziği Bahadır Tatlıöz’e ait, şımarık bir sevgiliye hitap ettiği parçada, birçok duyguya tercüman olacak.

Bayramdan sonra albümünü çıkaracak olan ünlü sanatçı, “Kuyu, bu yaz için çok hareketli ve güzel bir parça... Ardından tamamen sıfır şarkılardan oluşan albümümüz geliyor. Hiçbir ticari kaygı olmadan, keyifle ve huzurla eserleri seslendirdiğim bir çalışma oldu. ‘Kuyu’, öncesinde sevenlerime bayram hediyem olsun. Şımartılan ve abartılan insanlardan uzak dursunlar” şeklinde konuştu.

 
Tarih       : 29 Mayıs 2018
 
 
 


                                                                                                            Tüm Hakları Saklıdır. I All Rights Reserved I Copyright @2016  
                                                                                                                    Sitelerimiz  / www.nispetfm.com  / www.radyonispet.com / www.dorunet.com 

DJ İstek Paneli Gir

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur