Lavinya ela (Kayseri) ,    Koray Avcı yanımda sen olmayınca .efe han İçin sevgilerimle...          |           Kadriye28 (İzmir) ,   Yıldız tilbe gitme kal...          |           Seda Aktas (İstanbul Beşiktaş) ,   İyi yayinlar Murathan'dan Alisamadim Parçasını calarmisiniz tum vefasizlara gelsin...          |           derya (almanya) ,   mustafa ceceliden bekle şarkısını aşkım ersine armagan ediyorum tşkler.....          |         
21 Ağustos 2018 Salı   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Sertab Erener'den Yaz Sürprizi: Bastırın Kızlar!

 

Müzik dünyasındaki 25. yılını geride bırakan Sertab Erener, bu yaza damgasını vuracak yepyeni bir şarkı ile hayranlarına sürpriz yapıyor.

Sözlerini Can Bonomonun yazdığı, müziğini Ersel Serdarlının yaptığı, prodüktörlüğünü Emre Kulanın üstlendiği, geri vokallerini Özge Fışkın ve Gaye Biçerin yaptığı ve sayısız Grammy adaylığı bulunan Joel Hamiltonun mixlediği Bastırın Kızlar, bu yazın marşlarından biri olmaya aday.

Dijital Sanatlar prodüksiyonuyla, Sinan Tuncayın kreatif direktörlüğünde çekilen video klip ise, Beyhan Murphynin koreografisinde gerçekleşti. Sertab Erenere klipte ağırlıklı olarak kadınlardan oluşan kalabalık bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor. 10 profesyonel dansçı, 10 farklı tipte kadın ve müzisyenlerden oluşan ekibe, bir de sanatçının yakın dostu Fatma Turgut eklendi.

 
Tarih       : 22 Temmuz 2018
 
 
 


                                                                                                            Tüm Hakları Saklıdır. I All Rights Reserved I Copyright @2016  
                                                                                                                    Sitelerimiz  / www.nispetfm.com  / www.radyonispet.com / www.dorunet.com 

DJ İstek Paneli Gir                      

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur