derya (almanya) ,   mustafa ceceliden bekle şarkısını aşkım ersine armagan ediyorum tşkler.....          |           canan (istanbul) ,   slm şarkılar harika baha dan Alışırsın şarkısını eşim ersin ve oglum kerem armagan ediyorum tşk .zevkle sizleri dinliyorum.. ...          |           mine (istanbul) ,   türküler harika rica etsem savaş yılmaz sitem sarkınısı calarmısınız sadece bana gelsin tşk.....          |         
27 Nisan 2018 Cuma   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Gülden Mutlu 'Ne Biliyorsun Hakkımda'

 

Son dönemin en üretken kadın şarkı yazarları ve bestecilerinden Gülden Mutlu, Davranış Bilimleri Uzmanı ve Yazar Aşkım Kapışmak'ın Kasım ayında yayınlanacak olan "Kimim Ben" isimli kitabının soundtrack'inde yer alan 'Ne Biliyorsun Hakkımda' şarkısının video klibini dinleyicilerinin beğenisine sundu.

İlk kez Aşkım Kapışmakın Harbiye Açıkhava sahne performansında seyirci ile buluşan, aynı gece youtube üzerinden yayını yapılan video da Gülden Mutlu ve Aşkım Kapışmak birlikte yer aldı.

Söz ve müziği Gülden Mutluya, düzenlemesi Hüseyin Cebişçiye,  ait "Ne Biliyorsun Hakkımda" şarkısının video klibinin yönetmenliğini İdil Dizdar&Said Dağdeviren üstlendi.

"Soğuk Odalar", "Unutamam Dedin", "Yatsın Yanıma", "Gel De Yak" gibi güçlü şarkılarıyla geniş kitlelerin yakından takip ettiği, son zamanlarda sanatçı dostları ile paylaştığı besteleri ile de gündem de olan Gülden Mutlu, Aşkım Kapışmakın yayınlanacak yeni kitabında hazırladığı tema müzikleri ve video şarkısının yer aldığı CD ile yer alacak.

 
Tarih       : 09 Ekim 2017
 
 
 


                                                                                                            Tüm Hakları Saklıdır. I All Rights Reserved I Copyright @2016  
                                                                                                                    Sitelerimiz  / www.nispetfm.com  / www.radyonispet.com / www.dorunet.com 

DJ İstek Paneli Gir

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur