Nispet Fm
Müziğin Pusulası
 
 Lavinya ela (Kayseri) ,    Koray Avcı yanımda sen olmayınca .efe han İçin sevgilerimle...          |           Kadriye28 (İzmir) ,   Yıldız tilbe gitme kal...          |           Seda Aktas (İstanbul Beşiktaş) ,   İyi yayinlar Murathan'dan Alisamadim Parçasını calarmisiniz tum vefasizlara gelsin...          |           derya (almanya) ,   mustafa ceceliden bekle şarkısını aşkım ersine armagan ediyorum tşkler.....          |         
24 Haziran 2018 Pazar   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Merve Boluğur'u görenler şok oldu! Resmen eridi...

 

Murat Dalkılıç'la evliliği sona eren Merve Boluğur, 3 ayda 8 kilo birden verdi. Evlendiğinde 51 kilo olan güzel oyuncu, şimdi ise 43 kilo.

Büyük bir aşkla Ağustos 2015te Murat Dalkılıçla evlenen Merve Boluğurun peri masalı, geçtiğimiz ay sona ermişti. Ünlü popçuyla tek celsede boşanan oyuncu, ayrılığın ardından etrafına gülücükler saçıyordu. Ancak 30 yaşındaki Boluğurun önceki gün İnstagramda paylaştığı kareler, adeta içinde kopan fırtınaları gözler önüne serdi.

Takvim Gazetesinde yer alan habere göre; aşırı zayıf görüntüsüyle dikkati çeken güzel oyuncunun, boşanmaya karar verdiği Temmuz ayından itibaren 8 kilo verdiği öğrenildi. Yakın dostları ve ailesinin bir an olsun yanından ayırmadığı Merve Boluğur, daha az uyku uyuyup daha az yemek yediği için 51 kilodan 43 kiloya düştü.

"ENDİŞE ETMEYİN, İYİYİM"
 
Aşırı zayıf görüntüsünün ardından birçok arkadaşının sağlığından endişe ettiği Boluğur, "Sağlığımda bir sorun yok. Zaten kilo vermeye elverişli bir bünyem olduğu için üzüntüyle birlikte biraz kilo verdim" dedi. Yakında kilo almak için özel bir Diyetprogramına başlamayı düşünen Boluğur, sağlığı için özel bir hoca eşliğinde de düzenli spora ağırlık verecek.
 
Tarih       : 14 Ekim 2017
 
 
 


                                                                                                            Tüm Hakları Saklıdır. I All Rights Reserved I Copyright @2016  
                                                                                                                    Sitelerimiz  / www.nispetfm.com  / www.radyonispet.com / www.dorunet.com 

DJ İstek Paneli Gir

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur