Nispet Fm
Müziğin Pusulası
 
 Lavinya ela (Kayseri) ,    Koray Avcı yanımda sen olmayınca .efe han İçin sevgilerimle...          |           Kadriye28 (İzmir) ,   Yıldız tilbe gitme kal...          |           Seda Aktas (İstanbul Beşiktaş) ,   İyi yayinlar Murathan'dan Alisamadim Parçasını calarmisiniz tum vefasizlara gelsin...          |           derya (almanya) ,   mustafa ceceliden bekle şarkısını aşkım ersine armagan ediyorum tşkler.....          |         
24 Haziran 2018 Pazar   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Japonların İmera sevgisi

 

Karadeniz müziğinin sevilen temsilcisi Grup İmera’ya olan ilgi sınırları aştı. YouTube’da şarkıları dinlenme rekoru kıran İmera’ya Japon hayranlarından mesaj yağıyor.

İlk albümü Ena’dan sonra Emri Olur, Vazgeçtim, Bitmeyen Sevda gibi birçok eserle dinleyenlerin gönlünde taht kuran İmera, 3 yıl aradan sonra çıkarttığı Dio albümüyle başarı çıtasını yükseltti.

Geniş bir hayran kitlesine sahip olan İmera, 18 yıl önce hayata veda eden efsane sanatçı Barış Manço’dan sonra Japonların kalbine dokunmayı başardı.

İmera’nın şarkılarını Smule adlı program ile düet yapan Japonlar, paylaşımlarıyla sevgilerini dile getirdi. ‘Ne Yandasın’ şarkısıyla Japonların kalbini fetheden İmera, “Şarkılarımızı Japonlar tarafından sevilmesi mutluluk verici. Rahmetli Barış Manço gibi bir ustanın açtığı yoldan ilerlemek çok isteriz. İnşallah orada konserler verme gururunu bizler de yaşarız” dedi.

 
Tarih       : 24 Ekim 2017
 
 
 


                                                                                                            Tüm Hakları Saklıdır. I All Rights Reserved I Copyright @2016  
                                                                                                                    Sitelerimiz  / www.nispetfm.com  / www.radyonispet.com / www.dorunet.com 

DJ İstek Paneli Gir

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur