Lavinya ela (Kayseri) ,    Koray Avcı yanımda sen olmayınca .efe han İçin sevgilerimle...          |           Kadriye28 (İzmir) ,   Yıldız tilbe gitme kal...          |           Seda Aktas (İstanbul Beşiktaş) ,   İyi yayinlar Murathan'dan Alisamadim Parçasını calarmisiniz tum vefasizlara gelsin...          |           derya (almanya) ,   mustafa ceceliden bekle şarkısını aşkım ersine armagan ediyorum tşkler.....          |         
21 Ağustos 2018 Salı   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Aydilge'den Sürpriz Single 'Gece Uyku Tutmazsa'

 

Kendi söz ve bestelerini yazan ender kadın yorumculardan Aydilge, yepyeni şarkısı 'Gece Uyku Tutmazsa'nın yakında dinleyiciyle buluşacağını müjdeledi.

Bu şarkıda gece gözüne uyku girmeyen, sabahlara kadar düşüncelere dalan pek çok insanın kendisini bulacağını söyleyen Aydilge, şarkının aynı zamanda yeni albümünün de habercisi olduğunu  dile getirdi.

Melankolik, duygusal ama en önemlisi samimi ve kalpten olan bestelerini özenle hazırlayan sanatçı, Gece Uyku Tutmazsaya geçtiğimiz günlerde bir de klip çekti.  Erdi Sevinç yönetmenliğinde çekilen klipte Modada bir ev baştan aşağı özel olarak dekore edildi. 

 
Tarih       : 16 Aralık 2017
 
 
 


                                                                                                            Tüm Hakları Saklıdır. I All Rights Reserved I Copyright @2016  
                                                                                                                    Sitelerimiz  / www.nispetfm.com  / www.radyonispet.com / www.dorunet.com 

DJ İstek Paneli Gir                      

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur