Lavinya ela (Kayseri) ,    Koray Avcı yanımda sen olmayınca .efe han İçin sevgilerimle...          |           Kadriye28 (İzmir) ,   Yıldız tilbe gitme kal...          |           Seda Aktas (İstanbul Beşiktaş) ,   İyi yayinlar Murathan'dan Alisamadim Parçasını calarmisiniz tum vefasizlara gelsin...          |           derya (almanya) ,   mustafa ceceliden bekle şarkısını aşkım ersine armagan ediyorum tşkler.....          |         
21 Ağustos 2018 Salı   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Soner Sarıkabadayı'dan 2017 Biterken Yeni Single 'Gel de Uyu'

 

Soner Sarıkabadayı, geçen Mart ayında yayınladığı 'Tekamül' hitinden sonra en yeni single'ı 'Gel de Uyu' yu sevenleri ile paylaşmak için gün sayıyor.

2017de yerli yabancı bir çok projeyi yayınlayarak başarılı bir prodüktör olarak adından sıkça bahsettiren Soner Sarıkabadayı, yıl biterken yeni singleı Gel de Uyu ile büyük başarılara imza atmaya hazır.

Dijital müzik platformları üzerinden müzikseverlerle buluşacak olan Gel de Uyu nun söz ve müziği Soner Sarıkabadayıya, düzenlemesi Aerro ve Osman Çetine ait. Nihat Odabaşı ile hem video klip hem de imaj fotoğrafları için yeniden buluşan Sarıkabadayı, çekimleri Akyakada gerçekleştirilen video klipte çok farklı bir imaj ile karşımıza çıkıyor. Video klipte Soner Sarıkabadayıya model Gizem Barlak eşlik ediyor. 

 
Tarih       : 16 Aralık 2017
 
 
 


                                                                                                            Tüm Hakları Saklıdır. I All Rights Reserved I Copyright @2016  
                                                                                                                    Sitelerimiz  / www.nispetfm.com  / www.radyonispet.com / www.dorunet.com 

DJ İstek Paneli Gir                      

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur