Lavinya ela (Kayseri) ,    Koray Avcı yanımda sen olmayınca .efe han İçin sevgilerimle...          |           Kadriye28 (İzmir) ,   Yıldız tilbe gitme kal...          |           Seda Aktas (İstanbul Beşiktaş) ,   İyi yayinlar Murathan'dan Alisamadim Parçasını calarmisiniz tum vefasizlara gelsin...          |           derya (almanya) ,   mustafa ceceliden bekle şarkısını aşkım ersine armagan ediyorum tşkler.....          |         
21 Ağustos 2018 Salı   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Sertab Erener'den 120 Dakika, 37 Şarkı

 

Sertab Erener, "Sertab'ın Müzikali"nin ilk gecesinde Uniq'i dolduran hayranlarını büyüledi.

Kariyerinin 25 senesini yaklaşık 2 saat boyunca, 90lar ve 2000ler olmak üzere 2 ayrı bölümde özetleyen Sertab Erener, döneme özel kostümler, aksesuarlar ve Beyhan Murphy koreografisiyle eşsiz bir şova imza attı.

Seçtiği şarkılarının hikayelerini sesi ve dansları ile birleştiren sanatçı, kronolojik olarak sıralanan ilk bölüme Yalnızlık Senfonisi ile başladı. Sakin ol, Yanarım, Aşk, Mecbursun, Vur Yüreğim ile devam eden ilk bölüm Eurovision birincisi Everyway That I Can ile tamamlandı. Şarkıyı Candaş Başın yarışma gecesi yaptığı koreografi ve orijinal kostüm ile seslendiren Erener, büyük beğeni kazandı.

Sahnede 7 profesyonel dansçının eşlik ettiği müzikal boyunca sanatçı, Belma Özdemirin tasarladığı 10 farklı kostüm değiştirdi. Aşk Beni ile ikinci yarıya başlayan Sertab Erener Kera ile tamamladığı gösteri boyunca 37 şarkısını seslendirdi.

 
Tarih       : 23 Aralık 2017
 
 
 


                                                                                                            Tüm Hakları Saklıdır. I All Rights Reserved I Copyright @2016  
                                                                                                                    Sitelerimiz  / www.nispetfm.com  / www.radyonispet.com / www.dorunet.com 

DJ İstek Paneli Gir                      

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur