Lavinya ela (Kayseri) ,    Koray Avcı yanımda sen olmayınca .efe han İçin sevgilerimle...          |           Kadriye28 (İzmir) ,   Yıldız tilbe gitme kal...          |           Seda Aktas (İstanbul Beşiktaş) ,   İyi yayinlar Murathan'dan Alisamadim Parçasını calarmisiniz tum vefasizlara gelsin...          |           derya (almanya) ,   mustafa ceceliden bekle şarkısını aşkım ersine armagan ediyorum tşkler.....          |         
21 Ağustos 2018 Salı   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Sibel Tüzün Soruyor: ‘Anlamadın Di Mi?’

 

Sibel Tüzün, yeni single çalışması 'Anlamadın Di Mi?' ile erkeklerin, kadınları anlama konusunda bir rehber sunma iddiasında.

Sibel Tüzün, kadınlar hakkında erkeklerin bilmediklerini yeni single’ı ‘Anlamadın Di Mi?’ ile anlatmak için stüdyoya girdi.

Şarkı, özellikle erkekler için kadınları anlama konusunda bir rehber şarkısı olma hedefinde.

Sözü Sadettin Dayıoğlunun müziği ise Sibel Tüzün ve Sadettin Dayıoğlunun birlikte imzasını taşıyan ‘Anlamadın Di Mi?’ şarkısının düzenlemesi Tansel Doğanaya ait. Single kapak tasarımı Denizhan Ateşalp imzası taşıyor. ‘Bahçekatı’ stüdyolarında kayıt edilen singleın mixleri Serkan Ayman yaparken mastering New Yorkda Justin Shurtz Sterling Sound stüdyolarında yapıldı. Ossi Müzik prodüktörlüğünde ve yapımcılığında gerçekleştirilen şarkı tüm dijital platformlarda dinleyicilerle buluşacak.

Tüzün 2018’deki ilk single çalışmasında şöyle uyarıyor: “Ne sebepten severseniz o sebepten gelir ayrılık… Anladınız Di Mi?”

 
Tarih       : 27 Ocak 2018
 
 
 


                                                                                                            Tüm Hakları Saklıdır. I All Rights Reserved I Copyright @2016  
                                                                                                                    Sitelerimiz  / www.nispetfm.com  / www.radyonispet.com / www.dorunet.com 

DJ İstek Paneli Gir                      

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur