Eren (Bursa) ,   Müslüm gürses _ nilüfer...    |           Bahadır aslan (Kocasinan) ,   Selamun ALEYKÜM hayırlı yayınlar başarılarınızın devamını dilerim ben bahadır sizden mustafa yıldızdoğan yar gelsin şarkısını şuan almanya kölnde yaşayan gurbet gözlüm nilüfer için istiyorum.kolay gelsin ...    |           Nilüfer Erdemir ,   Cooook tesekkür ederim Abicim Allah razi olsun Türkan Ablam alindi bi sarki istiyor benden ne olsun bilemedim...    |           Nilüfer Erdemir (Almanya Köln) ,   Selamlar ben Almanyadan Nilüfer siradaki sarki bana gelsin Bahadan Kutupta yaz gibiyi calabilirmisin; ...    |           nilay (istanbul) ,   Rica etsem Cengiz kurtoglundan güzel bir şarkı calarmisiniz su an işyerinde toplu dinkemekteyiz ve buradaki tüm arkadaşlarıma armağan ediyorum TSK.....    |           Hazan (İstanbul) ,   Merhaba Sezen aksudan vazgeçtim şarkısını çalar mısınız...    |           Yosun göz (İstanbul) ,   Tarkan dan asla vazgeçemem şarksını çalarmısınız teşekkürler...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Hızlı Öfkeli 8' rekor kırdı

 

Türkiye gişe verilerine göre, geçtiğimiz hafta sonu box office listesinde zirve değişikliği olmadı.

Vizyona girdiği gibi zirveye yerleşen ‘Hızlı ve Öfkeli 8’ bu hafta da zirveden inmedi ve ön gösterim rakamları da dahil tüm zamanların en iyi açılış yapan yabancı filmi oldu.

i
lk 4 günde 806 bin 888 kişi tarafından izlenerek, 10 milyon 230 bin 654 TL’lik hasılata ulaşan film, sadece bu hafta sonunda 106 bin 527 seyirciye ulaştı.

Listenin ikinci sırasında yer alan ‘Kolonya Cumhuriyeti’ üçüncü hafta kapanışını 100.170 seyirci ile yaptı. Üçüncülük ise 65 bin 669 seyirci ile ‘Galaksinin Koruyucuları 2’nin oldu.  (Vatan)

 
Tarih       : 11 Mayıs 2017
 
                                                                                                     Tüm Hakları Saklıdır. I All Rights Reserved I Copyright @2016  
                                                               Sitelerimiz  / www.nispetfm.com  / www.radyonispet.com / www.dorunet.com / www.kariyersohbet.com

DJ İstek Paneli Gir

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur