nilay (istanbul) ,   Rica etsem Cengiz kurtoglundan güzel bir şarkı calarmisiniz su an işyerinde toplu dinkemekteyiz ve buradaki tüm arkadaşlarıma armağan ediyorum TSK.....    |           Hazan (İstanbul) ,   Merhaba Sezen aksudan vazgeçtim şarkısını çalar mısınız...    |           Yosun göz (İstanbul) ,   Tarkan dan asla vazgeçemem şarksını çalarmısınız teşekkürler...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Arda Turan'dan ilginç esprisi Eser bize villa kirala!

 

İspanya'nın Barcelona takımında top koşturan Arda turan, futbol kariyeri kadar özel hayatıyla da gündemden düşmüyor. Milli futbolcu, son olarak 2 yıllık sevgilisi Aslıhan Doğan’ı Türkan Şoray’ın kızı Yağmur Ünal’la aldattığı haberleri ve 'Kısmetse Olur'dan Cansel Çördük'le özel yazışmalarıyla gündemde...

Herkes Arda Turan’ın Türkan Şoray’ın kızı Yağmur’la yaptığı Barcelona’daki tatil kaçamağını konuşurken, sosyal medyada yıldız futbolcunun aşk trafiği yeniden olay oldu. Geçtiğimiz aylarda model Ebru Şallı’yla DM’deki özel mesajları ifşa edilen Arda Turanın, bu kez Kısmetse Olur programının eski yarışmacısı Cansel Çördük’le özel yazışmaları ortaya çıktı. 

Cansel Çördük’le tanışmak için attığı mesajlar dikkati çeken milli futbolcu, dün akşam üstü sosyal medyada trend topic oldu. Özel hayatındaki trafik nedeniyle sert eleştirilere maruz kalan Arda Turan, Meksikalı dediği ve renkli kişiliğiyle tanınan dayısı Nuri Seviş ve Barcelona’daki ev arkadaşlarıyla 40 dakika canlı yayın yaptı.
 

"BEN KİMSEYİ BULMADIM”

Duymayan Kalmasın programının haberine göre; kardeşi Okan Turan, Demet Akbağ’la beraber 2. annem dediği Seda Sayan ve yakın dostlarının da mesaj attığı ünlü futbolcu, canlı yayında özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu; Benim kimseyi bulduğum falan yok. Bırakın bu magazin işlerini. Yok mesaj atmışım, yok dm, yok o bu... Ben günde 1500 kişiyle sosyal medyadan yazışıyorum. Onun için bırakın bu işleri. Keyfinize bakın. Fotoğraf çekiyorlar falan. İstanbul’a geliyorum 20 kişiyle yemek yiyorum. Arkamdan dedikodu yapıyorlar. bırakın bunları” dedi. 

Arda Turan, kendisini eleştiren Sema isimli bir kadın takipçisine ise "Yargılamayı bırak Sema. Sen çok biliyorsun. Günahı sevabı Allah’a bırak” sözleriyle tepki gösterdi.

"ESER BİZE VİLLA KİRALA"

Türkiye’deki magazin olaylarını yakından takip eden Arda Turan, canlı yayın sırasında mesaj atan 3 Adam’dan Oğuzhan Koç’a da takıldı. Oğuzhan Koç’un ortağı eser yenenlerin kiralık olduğunu açıkladığı villasında verdiği partiye gönderme yapan Arda Turan, "Oğuzhan kardeşim, ben seni Eser Yenenler ve Murat Boz’dan ayrı tututorum ama dur şimdi Eser bozulur. Eser bize villa kirala" diyerek tezahürat yaptı.

 

 

 

 
Tarih       : 12 Mayıs 2017
 
                                                                                                     Tüm Hakları Saklıdır. I All Rights Reserved I Copyright @2016  
                                                                                         Sitelerimiz  / www.nispetfm.com  / www.radyonispet.com / www.dorunet.com 

DJ İstek Paneli Gir

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur