Eren (Bursa) ,   Müslüm gürses _ nilüfer...    |           Bahadır aslan (Kocasinan) ,   Selamun ALEYKÜM hayırlı yayınlar başarılarınızın devamını dilerim ben bahadır sizden mustafa yıldızdoğan yar gelsin şarkısını şuan almanya kölnde yaşayan gurbet gözlüm nilüfer için istiyorum.kolay gelsin ...    |           Nilüfer Erdemir ,   Cooook tesekkür ederim Abicim Allah razi olsun Türkan Ablam alindi bi sarki istiyor benden ne olsun bilemedim...    |           Nilüfer Erdemir (Almanya Köln) ,   Selamlar ben Almanyadan Nilüfer siradaki sarki bana gelsin Bahadan Kutupta yaz gibiyi calabilirmisin; ...    |           nilay (istanbul) ,   Rica etsem Cengiz kurtoglundan güzel bir şarkı calarmisiniz su an işyerinde toplu dinkemekteyiz ve buradaki tüm arkadaşlarıma armağan ediyorum TSK.....    |           Hazan (İstanbul) ,   Merhaba Sezen aksudan vazgeçtim şarkısını çalar mısınız...    |           Yosun göz (İstanbul) ,   Tarkan dan asla vazgeçemem şarksını çalarmısınız teşekkürler...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Canlı yayında tecavüz iddiası ortalığı fena karıştırdı!

 

Sırbistan'da yayınlanan 'Big Brother' tarzı programdaki sevişme sahnesi hakkında şoke eden bir iddia ortaya atıldı.

Mirela Lapanovic, Sırbistanda yayınlanan reality TV programında yarışmacıydı. Bir diğer yarışmacı Milutin Radosavljevic ile yataktaki görüntüleri olay yaratan kadın, günlerce magazin gündemini meşgul etmişti. 

Mirela Lapanovicin eşi Andrej Laharnar, canlı yayınlanan programdaki sevişme sahnelerinin bunun aslında bir tecavüz olduğunu iddia etti. 

Eşine uyuşturucu verilerek cinsel istismara uğradığını savunan Laharnar, programının yapımcılarının bunu örtbas etmeye çalıştıklarını belirtti. Lapanovicin yanındaki Milutin Radosavljevicin de olay sırasında uyuşturucu madde etkisi altında olduğu öne sürüldü.

Mirela Lapanovic ve TV programının yapımcıları, iddialar hakkında bir açıklamada bulunmadı.

 
Tarih       : 15 Mayıs 2017
 
                                                                                                     Tüm Hakları Saklıdır. I All Rights Reserved I Copyright @2016  
                                                               Sitelerimiz  / www.nispetfm.com  / www.radyonispet.com / www.dorunet.com / www.kariyersohbet.com

DJ İstek Paneli Gir

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur