nilay (istanbul) ,   Rica etsem Cengiz kurtoglundan güzel bir şarkı calarmisiniz su an işyerinde toplu dinkemekteyiz ve buradaki tüm arkadaşlarıma armağan ediyorum TSK.....    |           Hazan (İstanbul) ,   Merhaba Sezen aksudan vazgeçtim şarkısını çalar mısınız...    |           Yosun göz (İstanbul) ,   Tarkan dan asla vazgeçemem şarksını çalarmısınız teşekkürler...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Deniz Seki 2.4 milyon TL kazandı!

 

Cezaevinden 5 Haziran'da çıkacak olan Deniz Seki şimdiden 20 konserlik bir anlaşma yaptı. Bu anlaşmayla Seki'nin kasasına tam 2.4 milyon TL girdi.

2.5 yıldır yattığı Bakırköy Kadın cezaevinden 5 Haziranda çıkacak olan popçu Deniz Seki şimdiden 20 konserlik bir anlaşma yaptı.
 
5 Haziranda 2.5 yıldır yattığı Bakırköy Kadın Cezaevinden çıkacak olan Deniz Seki Kirli Kedi adlı organizasyon şirketinden 2 ay önce teklif aldı.
 
Nişanlısı Faruk Salmanın aracı olduğu teklif şuydu:
 
Cezaevinden çıktıktan sonra vereceğiniz konserleri organize etmek istiyoruz. Şimdiden 20 konserlik bir anlaşma yapalım. Fiyatı siz belirleyin, kabul edeceğiz.

Deniz Seki ile kendisini her hafta ziyaret eden nişanlısı Faruk Salman konser başına 120 bin TL istedi.
 
Organizasyon şirketi rakamı kabul etti. 20 konserin parası 2 milyon 400 bin lirayı peşin olarak popçunun hesabına yatırdı.
 
Deniz Sekiye konserin yanısıra AVMlerde söyleşi, Reklamdizi ve sinema teklifi yağıyor.
 
Faruk Salman Deniz cezaevinden çıktıktan sonra on gün tatile gideceğiz. Dönüşte hepsini değerlendireceğiz dedi.  (Posta)

 
Tarih       : 15 Mayıs 2017
 
                                                                                                     Tüm Hakları Saklıdır. I All Rights Reserved I Copyright @2016  
                                                                                         Sitelerimiz  / www.nispetfm.com  / www.radyonispet.com / www.dorunet.com 

DJ İstek Paneli Gir

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur