nilay (istanbul) ,   Rica etsem Cengiz kurtoglundan güzel bir şarkı calarmisiniz su an işyerinde toplu dinkemekteyiz ve buradaki tüm arkadaşlarıma armağan ediyorum TSK.....    |           Hazan (İstanbul) ,   Merhaba Sezen aksudan vazgeçtim şarkısını çalar mısınız...    |           Yosun göz (İstanbul) ,   Tarkan dan asla vazgeçemem şarksını çalarmısınız teşekkürler...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Esenler'de Murat Kekilli konseri

 

Rock müzik sanatçısı Murat Kekilli, Esenler'de verdiği konserde, unutulmaz şarkılarını sevenleri için seslendirdi.

 

 

Yusuf Has Hacib Kültür Sanat Sezonu etkinlikleri kapsamında esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı Kültürel Etkinlikler Müdürlüğünün katkılarıyla, ünlü sanatçı Murat Kekilli, Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezinde konser verdi.

FARKLI ŞEHİRLERDEN KONSER İÇİN GELDİLER

Esenlerli hayranlarıyla buluştu. Konser için farklı illerden gelen sevenlerinin olduğunu öğrenen Kekilli, "Her şehirden dostlarımız var, hepsine kocaman teşekkür ediyorum. Kim olursanız olsun, ne olursanız olsun, sanatçı dahi olsanız önce insan olun" dedi. Ünlü rock müzik sanatçısı, konserinde Seyircilerle eğlenceli anılarını paylaştı.

SEVİLEN ŞARKILARLA NOSTALJİ RÜZGARI

Murat Kekilli, konserinde; Bu Akşam Ölürüm, Unutmak O Kadar Kolay Mı Sandın?, Unutamam Seni, Karagözlüm, Çok Yorgunum gibi sevilen şarkıların yanı sıra Kızılcıklar Oldu mu? ve Kağızman gibi türküleri de seslendirdi. Sanatçı konserini, 15 Temmuz şehitleri için Vatan Millet Aşkına adlı şarkısıyla noktaladı.

İSTANBUL (İHA)

 
Tarih       : 15 Mayıs 2017
 
                                                                                                     Tüm Hakları Saklıdır. I All Rights Reserved I Copyright @2016  
                                                                                         Sitelerimiz  / www.nispetfm.com  / www.radyonispet.com / www.dorunet.com 

DJ İstek Paneli Gir

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur