nilay (istanbul) ,   Rica etsem Cengiz kurtoglundan güzel bir şarkı calarmisiniz su an işyerinde toplu dinkemekteyiz ve buradaki tüm arkadaşlarıma armağan ediyorum TSK.....    |           Hazan (İstanbul) ,   Merhaba Sezen aksudan vazgeçtim şarkısını çalar mısınız...    |           Yosun göz (İstanbul) ,   Tarkan dan asla vazgeçemem şarksını çalarmısınız teşekkürler...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Cenk Eren, özel hayatıyla ilgili ilginç bir itirafta bulundu

 

Şarkıcı Cenk Eren, geçmişte Seren Serengil ile evlenmeyi çok istediğini, iki kez şansını denemeye niyetlendiğini ancak Serengil'in Cengiz İmren ve sonrasında Musa Aytun ile evlenmeyi tercih ettiğini söyledi.

Ünlü şarkıcı Cenk Eren, önceki gece ‘Thor by Alkoçlar Exclusive Otel’de düzenlenen Bodrum Geceleri’nde sahne aldı. Sanatçı, yorumladığı şarkılarla kendisini dinlemeye gelen tatilcileri eğlendirdi. ”Bugünkü Aklım Olsaydı” isimli parçasını seslendirirken dinleyicilerine ”Bugün ki aklınız olsaydı ne yapardınız?” sorusunu yönelten başarılı müzisyen, şarkının sonunda ise ilginç bir itirafta bulundu.
“SEREN ŞARKICIYLA EVLENDİ” 
Kendisini dinlemeye gelen konuklar arasında yer alan Seren Serengil’i işaret eden Eren, ”Bugünkü aklım olsa Seren’le evlenirdim. ‘Benimle evlenmez’ diye düşündüm ama o gitti şarkıcıyla evlendi. Boşandı… Sonra tam şansımı bir kez daha deneyecektim ki; yine evlendi” dedi. Daha sonra Seren Serengil’i sahnesine davet eden Eren, kendisi ile düet yaptı.

 


Seren Serengil, geçmişte arabesk şarkıcısı Cengiz İmren ile evlenmişti.

 

 
Tarih       : 30 Temmuz 2017
 
                                                                                                     Tüm Hakları Saklıdır. I All Rights Reserved I Copyright @2016  
                                                               Sitelerimiz  / www.nispetfm.com  / www.radyonispet.com / www.dorunet.com / www.kariyersohbet.com

DJ İstek Paneli Gir

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur