nilay (istanbul) ,   Rica etsem Cengiz kurtoglundan güzel bir şarkı calarmisiniz su an işyerinde toplu dinkemekteyiz ve buradaki tüm arkadaşlarıma armağan ediyorum TSK.....    |           Hazan (İstanbul) ,   Merhaba Sezen aksudan vazgeçtim şarkısını çalar mısınız...    |           Yosun göz (İstanbul) ,   Tarkan dan asla vazgeçemem şarksını çalarmısınız teşekkürler...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Sibel Can ile Emre Kınay aynı dizide buluşuyor

 

2002 senesinde "Berivan" dizisinde beraber başrolü paylaşan Sibel Can ile Emre Kınay'ın yolları bir kez daha kesişti. İki ünlü ismin "Sevdanın Bahçeleri" adlı dizide buluşacağı konuşuluyor.

Gold Filmin Kanal D için hazırlayacağı dizi, aynı mahallede yaşayan ve büyük aşk yaşayan iki gencin yıllar sonra bambaşka hayatlar yaşarken tekrar karşılaşma öykülerini ekrana taşıyacak.

Emir Khalilzadehin yönetmen olarak adının geçtiği "Sevdanın Bahçeleri"nde Emre Kınay, biri büyük bir sır taşıyan unutamadığı aşkı, diğeri ise sayesinde zengin olduğu kadın olmak üzere iki sevdanın arasında kalacak. Emre Kınay geçen sezon Shameless dizisinin yerli uyarlamasında baba rolünü oynamaktan son anda vazgeçip Kanal Dnin "Kara Yazı" projesindeki baba rolünü kabul etmişti.


Aynı zamanda yıllardır ayakta tuttuğu Duru Tiyatronun da çalışmalarını yürüten Emre Kınay, geçen aylarda Limon Yapımla da bir aile dizisi için görüşmüştü. Ancak o projenin daha sonra rafa kalktığı ortaya çıktı.

 
Tarih       : 06 Ağustos 2017
 
                                                                                                     Tüm Hakları Saklıdır. I All Rights Reserved I Copyright @2016  
                                                               Sitelerimiz  / www.nispetfm.com  / www.radyonispet.com / www.dorunet.com / www.kariyersohbet.com

DJ İstek Paneli Gir

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur