nilay (istanbul) ,   Rica etsem Cengiz kurtoglundan güzel bir şarkı calarmisiniz su an işyerinde toplu dinkemekteyiz ve buradaki tüm arkadaşlarıma armağan ediyorum TSK.....    |           Hazan (İstanbul) ,   Merhaba Sezen aksudan vazgeçtim şarkısını çalar mısınız...    |           Yosun göz (İstanbul) ,   Tarkan dan asla vazgeçemem şarksını çalarmısınız teşekkürler...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Yılın şovunda Kendall Jenner yok çünkü...

 

Yılın en büyük moda şovlarından Victoria’s Secret’ın 2017 defilesinde yer almadığı ortaya çıkan Kendall Jenner, başka bir iç çamaşırı markasıyla milyon dolarlık anlaşma yaptı!

14 yaşından beri modellik yapan ve son birkaç yıldır adını dünya çapında duyuran Kendall Jenner, ünlü markaların gözbebeği. Aralarında Vogue’un da bulunduğu çeşitli dergilere kapak olan ve tasarımcılara ilham veren model, iki gün önce  ‘Son 10 YılınModa İkonu’ ödülüne layık görülerek yine adından söz ettirmişti. Jenner, her sene merakla beklenen Victoria’s Secret şovu için de iki kere podyuma çıkmıştı.
 
Mankenin, meslektaşlarının listeye girmek için can attığı şovun bu yılki seçmelerine katılmadığı ortaya çıktı. 
 
 
Üstelik bu kararın altında milyon dolarlık bir anlaşmanın yattığı öğrenildi. Daha önce tanıtımını yaptığı lüks iç çamaşırı markası La Perla ile anlaşan Jenner, sonbahar/kış koleksiyonu için kamera karşısına geçti. Fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan model, Mert Alaş ve Marcus Piggott’ın objektifine poz verdi.
 
Tarih       : 02 Eylül 2017
 
                                                                                                     Tüm Hakları Saklıdır. I All Rights Reserved I Copyright @2016  
                                                                                         Sitelerimiz  / www.nispetfm.com  / www.radyonispet.com / www.dorunet.com 

DJ İstek Paneli Gir

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur