Lavinya ela (Kayseri) ,    Koray Avcı yanımda sen olmayınca .efe han İçin sevgilerimle...          |           Kadriye28 (İzmir) ,   Yıldız tilbe gitme kal...          |           Seda Aktas (İstanbul Beşiktaş) ,   İyi yayinlar Murathan'dan Alisamadim Parçasını calarmisiniz tum vefasizlara gelsin...          |           derya (almanya) ,   mustafa ceceliden bekle şarkısını aşkım ersine armagan ediyorum tşkler.....          |         
21 Ağustos 2018 Salı   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Aydilge'den Yepyeni Bir Albüm Geliyor!

 

Kendi söz ve bestelerini yazan ender kadın sanatçılardan Aydilge, ''Kendi Yoluma Gidiyorum'' adlı yeni albümünü yayınlamaya hazırlanıyor.

Özellikle elalem ne der çekincesiyle hapsolunan sınırlara kafa tutan albümde, 11 yeni şarkı bulunuyor. Kadına ve erkeğe yönelik basmakalıp rolleri sorgulayan şarkıların yer aldığı albümde, Aydilge kendi yolundan şaşmadan, inandığı müziği yaratmayı hedefliyor.

 Müzik camiasında birbirine benzeyen şarkılar ve sesler içerisinde kendi olarak kalmanın zor ama onurlu bir yolculuk olduğunu dile getiren sanatçının yeni klibi de albümle aynı ismi taşıyan Kendi Yoluma Gidiyorum adlı şarkısına çekiliyor.

Evlensem de Boyun Eğmem!

19 Haziranda büyük aşk yaşadığı keman sanatçısı Utku Barış Andaç ile evlenecek olan sanatçı, evlilik kurumunu da eleştirmekten geri durmuyor. Özellikle kadınların evlilik sonrası eşleri tarafından maruz kaldıkları baskılara parmak basan sanatçı, kadına ne yakışır, kadın hangi saatte nerede olmalı, nasıl davranmalı şeklindeki kalıplara şarkılarıyla karşı çıkıyor. Kendi Yoluma Gidiyorum Nisan sonunda raflardaki yerini almaya hazırlanıyor.

 
Tarih       : 15 Nisan 2018
 
 
 


                                                                                                            Tüm Hakları Saklıdır. I All Rights Reserved I Copyright @2016  
                                                                                                                    Sitelerimiz  / www.nispetfm.com  / www.radyonispet.com / www.dorunet.com 

DJ İstek Paneli Gir                      

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur