Nispet Fm
Müziğin Pusulası
 
 Lavinya ela (Kayseri) ,    Koray Avcı yanımda sen olmayınca .efe han İçin sevgilerimle...          |           Kadriye28 (İzmir) ,   Yıldız tilbe gitme kal...          |           Seda Aktas (İstanbul Beşiktaş) ,   İyi yayinlar Murathan'dan Alisamadim Parçasını calarmisiniz tum vefasizlara gelsin...          |           derya (almanya) ,   mustafa ceceliden bekle şarkısını aşkım ersine armagan ediyorum tşkler.....          |         
22 Temmuz 2018 Pazar   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Çizgi'den "Bana Nazır"

 

Çizgi'nin, Avrupa Müzik etiketiyle yayımlanan "Bana Nazır" şarkısının video klibi yayınlandı.

Geçtiğimiz ay yayınlanan ilk stüdyo albümü "Arbede" ile müzik dünyasına sıkı bir giriş yapan Çizgi grubu, albümün ilk klibini de "Bana Nazır" adlı şarkıya çekti.

Söz ve müziği Mehmet Eren Çevike ait olan parçanın video klibini Mutlu Burak Özmen, Ayşenur Koca ve Beril Heral birlikte yönetti.

 

 

Çizgi Kimdir?

Vokalde M. Eren Çevik, gitarlarda Cem Saydam ile Bülent Büyükgüral, bas gitarda Onur Bayer ve davulda Doruk Andiçten oluşan Çizgi grubu, 2015 yılında Ankarada kuruldu.

Mart ayının sonunda yayınlanan "Arbede” albümündeki şarkılar, iç mimar M. Eren Çevik ve mimar Onur Bayer’in birlikte çalıştıkları, aynı zamanda stüdyo olarak kullandıkları ofislerinde hazırlandı. "Çizgi” isminin profesyonel mesleklerinin müziğe yansıması olduğunu belirten ikiliye daha sonra diğer arkadaşlarının da katılmasıyla grup tamamlanmış oldu.

 
 
Tarih       : 29 Nisan 2018
 
 
 


                                                                                                            Tüm Hakları Saklıdır. I All Rights Reserved I Copyright @2016  
                                                                                                                    Sitelerimiz  / www.nispetfm.com  / www.radyonispet.com / www.dorunet.com 

DJ İstek Paneli Gir

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur